Briliantové zboží

 

 - 14 ti a 18ti karátové zlato 

 - žluté, bílé i kombinované zlato 

 - brilianty a pravé kameny 

 - perlové soupravy s brilianty

 - keramické šperky s brilianty

 

Jednotlivé značky:

GUY LAROCHE

Značka Guy Laroche vytváří exkluzivní kolekci dámských šperků z 18ti karátového zlata. Guy Laroche vyšel ze staré dobré francouzské tradice, kvalitní ruční práce odborníků, používá rozmanité druhy drahých kamenů a speciální techniku jejich kombinací. Představuje své kolekce šperků plné prvků kreativity a kvality a udržuje si tak místo předního tvůrce exkluzivních a nápaditých šperků, ve kterých se snoubí harmonie, rovnováha a elegance. Luxus a móda jsou dvě klíčová slova značky, která byla vytvořena pro citlivé, vyzývavé a stylové ženy, kterým se líbí nosit šperky pro každodenní i zvláštní příležitosti.

 

 

FÉRAUD 

 

 

MILUNA

Krásná, milující a zářivá je žena, která si vybere šperk Miluna. Miluje mladou eleganci, která kombinuje klasiku se současností. Má ráda zlato spojující čistotu briliantů, půvab perel a kouzlo drahokamů. Uznává krásu vyrobenou v italském šarmu.

 

GEMS

Kolekce šperků s brilianty a drahokamy.

Všechny šperky jsou vyrobeny ze 14ti a 18ti karátového zlata. Šperky mohou být vyrobeny ze žlutého nebo bílého zlata, popř. v kombinaci barev, zdobené diamanty a drahými kameny. K přírodním drahým kamenům, které mohou být zasazeny ve Vašem šperku patří: safír, smaragd, rubín, akvamarín, ametyst, blue topaz, almandýn, citrin, period (olivín) a záhněda.