Stříbrné šperky

 Prodáváme stříbrné šperky s keramikou.

Nabízíme kompletní sortiment kvalitních stříbrných šperků, které reagují na aktuální módní trendy a přitom jsou ve výborných cenách. Ke stálé nabídce patří celostříbrné naušnice, přívěšky, prsteny, řetízky a náramky na ruku, paži či nohou. Velmi oblíbené jsou šperky osázené syntetickými perlami, barevnými kameny, bílými zirkony nebo perletí v pastelových barvách.

Šperky s originálními krystaly SWAROVSKI jsou určeny zejména pro příležitostné a večerní nošení, jejich specifickou vlastností je jasný třpyt daný kombinací speciálního výbrusu a umělého osvětlení. Krása každého šperku vynikne pouze při správné péči o něj.

Stříbrné šperky značek:

 

TROLLBEADS 

Trollbeads je jedinečný systém šperků. Každý kousek má svůj příběh, svou historii inspirovanou mytologiií, astrologií, faunou, florou, kulturní různorodostí a v neposlední řadě důvěrnými věcmi z každodenního života.

Nezaměnitelnost Trollbeads spočívá v originálním designu a v použití fascinujících kombinací materiálů. Jednotlivé části jsou vyrobeny z materiálů té nejvyšší kvality, jako jsou Šterlingové stříbro, Muránské sklo z I tálie, drahokamy či mořské perly.

Mnoho známých symbolů jako jsou květiny, zvířata, znamení zvěrokruhu či písmena, stejně jako barvy a materiály, jsou Vám k dispozici v neuvěřitelné škále variací.

Je to jedinečná možnost, která Vám umožní vytvářet bezpočet kombinací, ať už podle vlastní nálady nebo podle barvy oblečení, dělá naše šperky jedinečnými a ryze osobními.

Už s prvním kouskem si můžete začít plnit svá přání a přemýšlet nad tím, čím si uděláte radost příště.

 

 

DUNIA

 

ROBERTO GIANNOTTI

 

SLEVA na stříbrné šperky.